МЕТОДИЧНІ ПОРАДИ
 На сучасному етапі розвитку наша держава потребує творчих , самодостатніх, активних , освічених особистостей, формування і розвиток яких є нині одним із  головних завдань освіти  і перш за все дошкільної.

             Ефективним засобом педагогічного впливу на розвиток дошкільника  є театралізована діяльність як вид мистецтва. Адже мистецтво – це час і простір, в якому проявляється гармонія людського духу. Пізнаючи цінності    мистецтва, людина пізнає людське в людині, підносить себе до прекрасного,   переживає насолоду. Ці слова належать видатному українському педагогові В.О Сухомлинському.

          Педагогічним колективом Путильського ДНЗ створені належні умови для розвитку дитячої творчості, які відповідають потребам розвитку

 особистості, сприяють розкриттю їх талантів, розумових та творчих здібностей.

         Вихователями створене розвивальне середовище театралізованої   діяльності, яке  наповнене матеріалами, атрибутами, посібниками, різноманітним обладнанням так, щоб задовольнити індивідуальні  інтереси кожної дитини, що дає можливість  використовувати різні види театралізованої діяльності у різних формах роботи з дітьми, а саме: на заняттях, прогулянках, під час самостійної ігрової діяльності, спільних свят та розваг.  

           Під час організації театралізованої діяльності у дошкільників сформовані уміння «входити в образ», утримувати його впродовж усієї театралізованої діяльності,   усвідомлювати  мовленнєві та виконавські дії, передавати характерні особливості в різних художніх образах та  застосовувати здобуті уявлення в самостійній ігровій діяльності.

            Для того , щоб викликати зацікавлення, захоплення у дітей дошкільного віку до світу мистецтва в дитячому дошкільному закладі проводяться різні види театралізованої діяльності:

- ігри-імітації, драматизації;

- показ тіньового, настільного театру;

- театр картинок;

- інсценування та читання віршів за ролями, написаних в діалогічній формі;

- розігрування за ролями літературних творів;

- рядження;

- сюжетно-рольові ігри за уривками казки; - інсценізація малих фольклорних жанрів під музичний супровід. 


Сайт создан с Mozello - самым удобным онлайн конструктором сайтов.

 . [url=http://x-lines.ru/][img]http://x-lines.ru/glitter/g/019/016/40/0/4nx7be6owmejtwr54nspbeqoiuejiwra4nc1bwrw4nq7bfa.gif[/img][/url]