НОВИНИ19/01/2018 року

Гурток    "ЧУДО-КАЗКАРІ"

                                                                                                             

Зірничка з  неба світло кидає,

Христос-дитятко нині рождаєсь.

Світи, зірнице, Христу і Марії,

Кріпи в нашім серці віру й надію.

Хай ця зірничка в різдвяні свята

Несе нам щастя по наших хатах!

Здоров’я, втіху, пошану від світа,

Багатства і долі на многії літа!

Христос ся рождає!

                    Славімо його!                                   
Історія – спільний набуток всього народу. Перебуваючи в постійному русі, вона несе відгомін давно минулих епох і готує ґрунт для свого майбутнього розвитку. Народні традиції та звичаї – то є невичерпна криниця

досвіду, яка напуває та зцілює душі.

     Театральна діяльність - це високий рівень естетичного виховання, адже вона поєднує в собі впливи музики, танцю, пластики, мовлення та зображувального мистецтва.

      19 січня 2018р. в приміщенні музичної зали Путильського ЗДО відбулася театралізована вистава «Від Різдва до Йордана».

       В головних ролях діти старших груп: господиня-Іліщук Аріадна, господар – Федоращук Олексій, син – Пентюк Яків, дочка – Гордей Анастасія.

        Цікавий різдвяний сценарій гуртка «Чудо-казкарі» для дітей в ігровій формі розповіли, хто такий Ісус Христос та чому Його люблять і поважають у всьому світі. Дошкільнята заспівали різдвяних пісень та дізналися більше про героїв біблійних легенд , а ще — нагадали всім, які страви мають прикрашати стіл під час святкової вечері.

     Керівники гуртка Поляк Л.П., Чивюк Т.Ю. разом із музичним керівником Чигрин Н.І  за допомогою віршів, щедрівок, ігор, музики продумали, як, відтворити ту чи іншу сюжетну лінію, втілити розвивальні й виховні цілі.

   Саме участь у різних театралізованих виставах дасть не лише відчуття гармонії, але і значно збагатить лексику дітей, розширить практичне розуміння мови та її образів.Засідання клубу "Турботливі батьки"

11.01.2018 року на базі Путильського  закладу дошкільної освіти вихователями ІІ молодшоїгрупи №1 Шевчук А.М.; Чивюк Т.Ю. проведено засідання клубу « Турботливі батьки» на тему «Різдвяні колядки».

Метою засідання було збагачення знань дітей про святкування Різдва. Святкову атмосферу створено завдяки національному одягу, страв, вертепу, зоряному небу, різдвяним колядкам.

    В ході засідання були використані інноваційні технології  зимово-різдвяного циклу. Батьки та їхні діти виготовляли Різдвяну листівку « Ангел – символ Різдва». Виховання почуття любові та гордості за національні традиції прозвучала акапельно різдвяна колядка « Добрий вечір тобі…», яка дала можливість сформувати у дітей приналежність до українського народу.

    На згадку про зустріч керівником клубу вручено батькам Різдвяну зірку, як символ Різдва. Присмаком Різдва було куштування куті.


Зустріч дітей Путильського ДНЗ
з інспектором пожежної служби

4 жовтня 2017р. в  Путильському  ДНЗ провідним інспектором Путильського РС лейтенантом служби  ЦЗ  Ялов’яком  Назаром Володимировичем була проведена з дітьми дошкільного закладу профілактична бесіда на тему «Небезпека дитячих пустощів з вогнем». Назар Володимирович познайомив дітей з правилами поведінки під час виникнення пожежі в приміщені та закріпив  з дітьми правила поводження з сірниками, вогнем.
       Дітям було цікаво поспілкуватися з працівником пожежної служби та розглянути засіб пожежогасіння – вогнегасник 

День дошкілля в Путильському ДНЗ 

     Наприкінці вересня всією країною відзначається День працівників дошкілля, тож з нагоди цього свята у Путильському ДНЗ «Дзвіночок» був оголошений день самоврядування. Подібна акція відбувається у садочку вже не вперше, і суть її полягає у тому, що на один день батьки малечі стають на місце вихователів та помічників вихователя дитячого закладу. Відкриттям святкового дня став танцювальний  флешмоб з участю працівників ДНЗ.  
      В закладі проведено свято «Життя ми дітям віддаємо по краплині». Святковий сценарій свята продовжили дитячі віршики, дзвінкі голосочки доносили славу та шану нелегкій праці педагогів, діти дякували за щоденне тепло виховательських сердець, за щирість, доброту. Своїм мелодійним голосом зачарували всіх присутніх музичний керівник дитсадка Чигрин Надія Іванівна та вокальна група вихователів, їх пісні не залишили байдужим нікого, примусили замріятись і просто душевно відпочити.
      Вихованці старшої групи спільно з батьками створили  колективний колаж «Ніжні долоньки вихованців».
      Зі словами вдячності директор (завідувач) Попюк Галина Василівна  висловила щирі слова подяки всім працівникам закладу за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі. Від імені адміністрації дошкільного навчального закладу Галина Василівна вручила працівникам грамоти за підготовку груп до нового 2017/2018 навчального року.    
   На завершення ведучі свята  та дошкільнята вітали працівників букетами квітів.

 

1 ВЕРЕСНЯ В ПУТИЛЬСЬКОМУ ДНЗ
                                                             Моя рідна Батьківщина 
                                                      Має назву – Україна
                                                        В мене й нація своя -
                                                     Українець в мами я
 1 вересня в Путильському дошкільному навчальному закладі проведено свято на тему «Хай щастить тобі Україно!» з метою виховання в дітей любові до рідної України; вироблення громадянських якостей; усвідомлення , що ми українці
     Вихователями було заплановано та підготовлено ряд цікавих, пізнавальних заходів для дошкільнят 
( заняття «Україна на карті Європи», малюнок на асфальті, виставка композицій з природного матеріалу, фотостенди) для  поглиблення  знань про нашу Батьківщину, продовжуючи виховання патріотичності, духовності, любові до рідного краю. 
Всі дошкільнята прийшли з гарним настроєм та у святкових вишиванках. 

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В ПУТИЛЬСЬКОМУ ДНЗ    

     14 квітня 2016 року в  Путильському  ДНЗ  був проведений  «День цивільного захисту» в присутності методиста відділу освіти Ткач О.Г. та завідувачів дошкільних  закладів району

  Метою проведення „Дня цивільної захисту" було:

- закріплення практичних знань дій педагогічного складу та вихованців закладу під час виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру;

- проведення перевірки здатності дорослих грамотно і чітко діяти щодо захисту  здоров'я та життя в умовах надзвичайних ситуацій;

- формування та роз%D

 . [url=http://x-lines.ru/][img]http://x-lines.ru/glitter/g/019/016/40/0/4nx7be6owmejtwr54nspbeqoiuejiwra4nc1bwrw4nq7bfa.gif[/img][/url]